آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,970
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Dahmani, Z.. (1390). New inequalities for a class of differentiable functions. نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), 19-23. doi: 10.22075/ijnaa.2011.89
Z. Dahmani. "New inequalities for a class of differentiable functions". نشریه هنرهای کاربردی, 2, 2, 1390, 19-23. doi: 10.22075/ijnaa.2011.89
Dahmani, Z.. (1390). 'New inequalities for a class of differentiable functions', نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), pp. 19-23. doi: 10.22075/ijnaa.2011.89
Dahmani, Z.. New inequalities for a class of differentiable functions. نشریه هنرهای کاربردی, 1390; 2(2): 19-23. doi: 10.22075/ijnaa.2011.89


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب