آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Singthong, U., Suntai, S.. (1390). Equilibrium problems and fixed point problems for nonspreading-type mappings in hilbert space. نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), 51-61. doi: 10.22075/ijnaa.2011.94
U. Singthong; S. Suntai. "Equilibrium problems and fixed point problems for nonspreading-type mappings in hilbert space". نشریه هنرهای کاربردی, 2, 2, 1390, 51-61. doi: 10.22075/ijnaa.2011.94
Singthong, U., Suntai, S.. (1390). 'Equilibrium problems and fixed point problems for nonspreading-type mappings in hilbert space', نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), pp. 51-61. doi: 10.22075/ijnaa.2011.94
Singthong, U., Suntai, S.. Equilibrium problems and fixed point problems for nonspreading-type mappings in hilbert space. نشریه هنرهای کاربردی, 1390; 2(2): 51-61. doi: 10.22075/ijnaa.2011.94


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب