آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها628
تعداد مقالات9,179
تعداد مشاهده مقاله67,526,953
تعداد دریافت فایل اصل مقاله8,061,661
Allahyari, Reza, Aghajani, Asadollah. (1396). Some extensions of Darbo's theorem and solutions of integral equations of Hammerstein type. نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), 337-351. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1355.1334
Reza Allahyari; Asadollah Aghajani. "Some extensions of Darbo's theorem and solutions of integral equations of Hammerstein type". نشریه هنرهای کاربردی, 8, 1, 1396, 337-351. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1355.1334
Allahyari, Reza, Aghajani, Asadollah. (1396). 'Some extensions of Darbo's theorem and solutions of integral equations of Hammerstein type', نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), pp. 337-351. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1355.1334
Allahyari, Reza, Aghajani, Asadollah. Some extensions of Darbo's theorem and solutions of integral equations of Hammerstein type. نشریه هنرهای کاربردی, 1396; 8(1): 337-351. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1355.1334


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب