آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها620
تعداد مقالات9,117
تعداد مشاهده مقاله67,371,589
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,861,412
Kemali, Serap, Sezer Evcan, Sinem, Yesilce Isik, Ilknur, Adilov, Gabil. (1401). Some integral inequalities for the product of $s$-convex functions in the fourth sense. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 103-116. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23894.2637
Serap Kemali; Sinem Sezer Evcan; Ilknur Yesilce Isik; Gabil Adilov. "Some integral inequalities for the product of $s$-convex functions in the fourth sense". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 103-116. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23894.2637
Kemali, Serap, Sezer Evcan, Sinem, Yesilce Isik, Ilknur, Adilov, Gabil. (1401). 'Some integral inequalities for the product of $s$-convex functions in the fourth sense', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 103-116. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23894.2637
Kemali, Serap, Sezer Evcan, Sinem, Yesilce Isik, Ilknur, Adilov, Gabil. Some integral inequalities for the product of $s$-convex functions in the fourth sense. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 103-116. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23894.2637


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب