آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها620
تعداد مقالات9,117
تعداد مشاهده مقاله67,372,376
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,863,328
Idan, Mays, Abdlhusein, Mohammed. (1401). Different types of dominating sets of the discrete topological graph. نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), 101-108. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6452
Mays K. Idan; Mohammed A. Abdlhusein. "Different types of dominating sets of the discrete topological graph". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 1, 1401, 101-108. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6452
Idan, Mays, Abdlhusein, Mohammed. (1401). 'Different types of dominating sets of the discrete topological graph', نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), pp. 101-108. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6452
Idan, Mays, Abdlhusein, Mohammed. Different types of dominating sets of the discrete topological graph. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(1): 101-108. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6452


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب