آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها563
تعداد مقالات8,452
تعداد مشاهده مقاله66,093,910
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,692,713
Delgado Valencia, Julio, Munoz-Tello, Andres. (1401). On the set of Gateaux differentiability of the $L^1$ norm. نشریه تخصصی هنرهای کاربردی, 14(1), 95-100. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24089.2667
Julio Cesar Delgado Valencia; Andres Felipe Munoz-Tello. "On the set of Gateaux differentiability of the $L^1$ norm". نشریه تخصصی هنرهای کاربردی, 14, 1, 1401, 95-100. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24089.2667
Delgado Valencia, Julio, Munoz-Tello, Andres. (1401). 'On the set of Gateaux differentiability of the $L^1$ norm', نشریه تخصصی هنرهای کاربردی, 14(1), pp. 95-100. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24089.2667
Delgado Valencia, Julio, Munoz-Tello, Andres. On the set of Gateaux differentiability of the $L^1$ norm. نشریه تخصصی هنرهای کاربردی, 1401; 14(1): 95-100. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24089.2667


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب