آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها620
تعداد مقالات9,117
تعداد مشاهده مقاله67,373,639
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,866,760
Obaidullah, Usaamah, Jamal, Sameerah. (1401). Analytical solutions of the nonlinear Ivancevic options pricing model. نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), 245-259. doi: 10.22075/ijnaa.2022.23234.3263
Usaamah Obaidullah; Sameerah Jamal. "Analytical solutions of the nonlinear Ivancevic options pricing model". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 3, 1401, 245-259. doi: 10.22075/ijnaa.2022.23234.3263
Obaidullah, Usaamah, Jamal, Sameerah. (1401). 'Analytical solutions of the nonlinear Ivancevic options pricing model', نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), pp. 245-259. doi: 10.22075/ijnaa.2022.23234.3263
Obaidullah, Usaamah, Jamal, Sameerah. Analytical solutions of the nonlinear Ivancevic options pricing model. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(3): 245-259. doi: 10.22075/ijnaa.2022.23234.3263


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب