آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها620
تعداد مقالات9,117
تعداد مشاهده مقاله67,373,636
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,866,757
Bagheri Salec, Alireza. (1401). Some fixed point theorems on algebraic cone metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), 231-243. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22027.2319
Alireza Bagheri Salec. "Some fixed point theorems on algebraic cone metric spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 3, 1401, 231-243. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22027.2319
Bagheri Salec, Alireza. (1401). 'Some fixed point theorems on algebraic cone metric spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), pp. 231-243. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22027.2319
Bagheri Salec, Alireza. Some fixed point theorems on algebraic cone metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(3): 231-243. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22027.2319


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب